ЈУ Угоститељско-економска школа, Приједор
УЕШ ПД
Школска година: 2018/19.

РАСПОРЕД ЧАСОВА

Важи од: 01.09.2018.


РбПрезиме и имеПонедељаkУторакСредаЧетвртакПетак
12345671234561234567123456123456712345612345671234561234567123456
1.Тодоровић Маријана
IV1
III3
III1
III4
II2
III2
IV1
III3
III1
III3
II2
III1
III2
III2
III4
II2
IV1
III4
2.Јојић Драгиша
I3
I4
I3
I1
I2
II3
I1
I2
II3
II1
I4
I2
I3
I1
II1
II3
I4
II1
3.Вулин Дајана
IV4
IV2
II4
III5
IV3
IV4
II4
IV3
IV2
IV2
III5
IV2
IV3
IV4
4.Мудринић Жељко
III5
III3
III1
III4
II3
II1
III3
II2
III2
II4
II1
II2
III1
III2
II3
III5
II4
III4
5.Королија Рада
IV2
IV3
I4
IV4
IV1
IV4
I4
I1
IV3
I3
I2
I3
I2
IV1
IV4
I3
I1
IV2
IV4
6.Кнегињић Мирјана
II3
II4
II1
II2
IV2
IV1
IV3
IV4
IV2
IV3
IV1
IV1
IV2
IV4
II4
II2
II3
II1
7.Оливера Јефтић
I1
I2
I4
III3
III1
III5
III3
III2
III4
I2
I3
I1
I3
III5
I4
III2
III4
III1
III2
8.Шутвић Мирослав
IV2
IV3
I3
III5
III5
II3
I1
IV4
III5
IV1
I2
I4
9.Сикирић Дино
III1
III2
III4
III3
10.Ћорић Азра
II1
11.Самарџић Горан
II2
12.Бабић Драгослав
II4
II4
13.Зорић Јово
II1
II3
II2
I1
I4
I1
I3
I2
II1
IV2
I4
I3
I1
II3
I1
I2
IV1
IV1
II2
14.Бркић Лариса
I3
I4
II3
II2
I4
I3
II2
II3
15.Радаковић Александра
I1
III1
I2
I1
III1
II1
II1
II1
I1
I2
16.Ритан Здравко
I1
III4
III1
III5
IV1
IV2
I4
I3
III1
III1
III2
III3
IV2
III1
IV1
III2
III3
17.Боровница Бранко
I4
I3
IV4
I2
I3
IV4
II3
III3
II3
II3
III3
I4
I2
IV4
IV4
18.Гвозден Небојша
I4
I4
I4
III5
I4
I4
I4
I4
III5
II4
III4
II4
II4
III5
I4
II4
III4
I4
III5
II4
III4
II4
19.Дошен Мирјана
IV3
I2
IV3
IV1
I1
I1
IV1
IV3
I2
II2
III2
II1
II2
III1
III2
III2
II1
II2
III2
III1
II2
20.Торбица Радмила
IV3
III2
III2
II2
II1
I1
III2
I1
I1
II1
III1
III1
21.Торбица Миодраг
III3
II4
III4
III3
III2
II1
IV4
IV3
IV2
IV4
I1
IV3
IV2
II1
III2
III4
II4
22.Курузовић Блажена
II1
II2
II1
IV4
I4
I3
II1
II3
III3
I2
IV4
III3
II3
II1
I4
IV4
I4
IV4
I3
23.Ромчевић Сања
IV4
IV4
II1
II3
IV4
IV4
III3
III3
II3
III3
24.Кунић Маја
III2
III2
III1
I1
IV2
I1
III2
III1
I1
IV3
IV1
IV3
25.Стојанчић Весна
IV1
IV2
II1
II2
II2
IV1
IV2
II3
IV3
II2
II2
IV3
II2
26.Ковачевић Даринка
I1
I2
III1
II1
I2
I1
III1
I2
I1
II1
II1
III1
27.Кнежевић Жељко
IV1
IV2
IV2
III2
IV1
IV2
II3
IV3
IV3
II1
IV2
IV1
IV3
28.Гачић Кристина
IV4
I3
I3
II3
II3
IV4
III4
I3
I3
IV4
I3
II3
II3
29.Ковачевић Драгица
IV3
IV4
IV1
IV1
III3
30.Новак Гордана
II4
I3
31.Глушац Весна
I2
IV1
IV2
I2
II2
III1
II2
IV2
I2
I2
IV1
IV2
I2
II2
II2
III1
IV2
II2
II2
32.Дроњак Данијела
III2
III2
IV1
IV3
IV1
IV3
IV2
33.Јефтић Виолета
АТТ
АТТ
I4
III5
III4
III4
II4
II4
III4
II4
III4
III5
I4
II4
II4
II4
34.Половина Никола
I3
III5
III5
I3
35.Музгоња Весна
III5
II4
III5
I4
II4
III5
36.Ђервида Драшко
III5
III4
II4
III5
III4
I4
II4
III5
III4
37.Пешевић Радана
III3
III4
II4
III3
III2
II4
III2
III4
38.Хргар Весна
I2
I2
39.Тошић Милица
II3
III3
II4
III3
II3
III4
II4
III4
40.Кнежевић Душко
I2
I4
I1
I3
41.Вјеронаука
I1
I3
I4
I2

Made by Ras TimeTable Software www.time-table.net